Spravuji klientské účty

Na webu stále žádná návštěvnost? Pojďme společně spustit nějakou pořádnou kampaň!

Určitě už jste o tom slyšeli. Reklamy na Google skutečně fungují. 

Ať už potřebujete podpořit e-shop, novou prodejnu nebo službu lidu, reklama je tím nejrychlejším řešením. A já Vám pomůžu s tím, aby byla reklama pro Vás i tím nejefektivnějším řešením. 

Správa PPC kampaní

Potřebujete podpořit své podnikání a organické vyhledávání Vám na Google nebo na Seznamu zatím nepřivádí takové návštěvy? Nezoufejte. Pomohu Vám. 

Společně nastavíme reklamy přesně Vašemu podnikání – na míru. Zakládám si na tom, abych na weby přes reklamy vodila pouze relevantní uživatele a šetřila tak peníze klientům a čas uživatelům. Za svou dobu působení jsem pomohla nespočtu klientů rozjet jejich online business. 

Vážím si každé mně vložené důvěry od klientů. Těší mně jejich dlouhodobé spokojenost a jsem vděčná, za oboustranně prospěšnou spolupráci.

Propagace na sociálních sitích

Že se Vám na Facebooku nedaří? Že na Instagramu nemáte žádné followery? Není možná! Pomohu Vám sestavit jak výkonnostní kampaně tak poradím s obsahovou strategií.

Bidding na zbožových srovnávačích

Jste na Heuréce a nebo na Zboží.cz ale nechodí z toho žádné nákupy? Podíváme se spolu na bidding produktu a nastavíme optimální ceny prokliku. Vyladíme firemní vizitky a budeme sbírat už jen samé hvězdičky. 

Nastavení měření

Výsledky neodpovídají realitě? Investujete do reklam více a více ale nemá to žádný efekt? Nejspíš je chyba v měření a pak také v celkové marketingové strategii. Společně dokážeme správně nastavit měření hodnot konverzí a obrátit neprosperující kampaň ve výnosné médium.

Individuální konzultace a školení

Jste nadšencem do onlinu a máte pocit, že to zvládnete sami? Já mám stejný názor!

Naučím Vás si nastavit PPC reklamy od A do Z. Po školení budete schopni kampaně a reklamy spravovat sami. Nebo minimálně lépe porozumíte principu online strategie. Výhodou může také být, že si budete se svým správcem lépe rozumět. 

Konzultace mohou probíhat kontinuálně, kdy Vás dokáži naučit vše od základu až po složitější vyhodnocování. Nebo jednorázově,  kdy si ukážeme základy všeho, co budete aktuálně potřebovat. Po absolvování školení budete schopni sami zvládnout nastavit a vyhodnocovat vlastní reklamy jak na Googlu tak na Seznamu.

Kontinuální a dlouhodobá spolupráce

Střídáte obchodní zástupce a správce Vašich reklam jako ponožky? Už nemusíte.

Ráda spolupracuji na projektech dlouhodobě. Posouváme se s klientem společně. Ráda si převezmu celé řízení i komunikaci s obchodními zástupci za Vás. Není nutné se o vše starat, když máte po boku odborníka, na kterého se můžete dlouhodobě spolehnout. 

Spolupracuji v týmu kolegů freelancerů. Vzájemně si předáváme zkušenosti a snažíme se klientům poskytnou kompletní službu, od stavby webu, až po SEO ladění článku či odkazu na web. 

Naše spolupráce není formou marketingové agentury. Jsme kamarádi, kteří mají každý záběr v jiném online odvětví. Společně spolupracujeme pro dobro a spokojenost našich klientů. 

Telefonní kontakt

Emailový kontakt

Pusťme se do PPC kampaní společně