Fotím

Portréty
rodinné fotografie
Rodinné focení
Krysy
Umělecké události
Wild horses
Všechno z cest

Fotím přirozeně a s lehkostí. Focení může být příjemným zážitkem bez zbytečných křečí nebo pózování. Zachytím každý Váš úsměv a milý pohled. Z focení si odnesete mimo jiné příjemný zážitek a milé vzpomínky v podobě nenucených fotografií

 

Fotím malé i velké rodiny, jednotlivce i páry, rodiny s řádícími dětmi i babičky s jezevčíky. Fotím umělecké portréty, baletní vystoupení, jídlo, západy slunce i malé svatby. A vyfotím i tebe. Zachytím tvůj milý úsměv, slzy štěstí i zamračený pohled.

Jak dlouho takové focení trvá?

To záleží vždy na typu focení a naší domluvě. Můžeme společně strávit celé odpoledne na tvé stavbě. Ale také se můžeme sejít na rychlé rodinné focení, které nemusí trvat ani hodinu. Záleží tedy jen na tobě a na tom, co si společně domluvíme.

Kde se to celé odehraje?

Přijedu za tebou kamkoliv v Plzeňském kraji. Focení může probíhat u tebe doma, na zahradě i v parku za bytovkou. Zkrátka kdekoliv, kde to máš rád nebo se ti to líbí. Místo focení můžu popřípadě vybrat i já, pokud si nebudeš vědět rady.

Kdy dostaneš hotové fotky?

Do 3 týdnů od focení obdržíš fotografie v online podobě. Pošlu ti odkaz na online galerii, ke které budeš mít přístup až nadosmrti. Z galerie si pak vybereš několik fotek, které se ti nejvíce líbí a ty ti následně nechám vytisknout v profesionálním ateliéru.

Cena focení

od 2.500 ,-

Máte zájem o společné focení?